DOM.RIA — перевірена нерухомість України APK Download – for RIA.com Marketplaces OÜ

live crickettv

DOM.RIA — нерухомість України APK is a free app listed in Shopping Apps. It is very easy to install DOM.RIA — нерухоміст

Тепер пошук та продаж нерухомості в Києві, Харкові, Одесі та всій Україні стане швидше і зручніше за допомогою нового мобільного додатку DOM.RIA

Можливості мобільного додатку ДОМ РІА

Перевірені квартири, будинки, житло і інша нерухомість
DOM РІА ретельно перевіряє квартири, будинки та іншу нерухомість.
Інспектори РІА в 27 містах України особисто перевіряють достовірність інформації, стан ремонту, адреса, актуальність ціни і роблять панорамні знімки 360.
Зняти житло або купити квартиру тепер просто як ніколи!

Сучасні інструменти перегляду
Завдяки відео і панорамним фото 360° ви можете повністю зануритися в інтер’єр приміщень об’єкта, що цікавить і ретельно вивчити найдрібніші особливості приміщення. Таким чином, можна зробити віртуальний тур по об’єкту прямо з вашого пристрою або в шоломі віртуальної реальності. Тепер оренда квартир без посередників в Україні абсолютно не обтяжливе заняття!

Швидкий і зручний пошук
Тепер ви легко можете шукати квартири подобово без посередників в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України за допомогою карти. Окресліть пальцем зону на карті або виберіть район пошуку, і додаток покаже всі відповідні оголошення, де можна зняти квартиру без посередників або купити будинок.

Перевірені ріелтори, АН і забудовники
Мучить питання “кому ж я здам квартиру”? На ДОМ РІА ви знайдете перевірених ріелторів, для яких продаж будинків, оренда квартир та іншого житла звична справа.

Корисні функції додатку DOM RIA
• Максимально зручний інтерфейс — легко шукати квартири, будинки та іншу нерухомість.
• Різноманітність фільтрів — відсійте непотрібну інформацію, заощаджуйте час і знайдіть нерухомість вашої мрії швидко.
• Робіть свою добірку об’єктів нерухомості та додавайте їх в «Блокнот», щоб повернутися до будь-якого з них в один клік.
• Можливість оперативно написати ріелтору або зателефонувати йому прямо з додатку.
• Отримуйте PUSH-повідомлення про нові об’єкти прямо на ваш пристрій.
• Найбільша база ЖК і новобудов від перевірених забудовників.

Встановіть додаток ДОМРІА — і вам більше не захочеться використовувати інші інструменти для пошуку нерухомості!

Download APK(v6.11.0)

This article comes from the Internet and does not representcricket live appPosition, please indicate the source for reprinting:https://www.wdcusick.com/4115/dom-ria-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b2%d1%96%d1%80%d0%b5%d0%bd%d0%b0-%d0%bd%d0%b5%d1%80%d1%83%d1%85%d0%be%d0%bc%d1%96%d1%81%d1%82%d1%8c-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d0%b8-apk-downloa/

real cricket™ 20